پدیده اى بنام CHAT! - کلبه ى ایرانیان

KING 37 Home 1

آیا مایلید به وسیله ى تلفن همراهتان با دیگران چت کنید؟


پدیده ى چت یا گپ پدیده ى جدیدى براى کاربران ایرانى اینترنت نیست ! و شاید دیگر براى خیلى ها که از کاربران قدیمى این تکنولوژى هستند، جذابیتى نداشته باشد. از این رو کمپانى هاى بزرگى مثل Nimbuzz و qeep دست به کار شدند تا کاربران تلفن همراه نیز بتوانند با این وسیله با دوستان خود چت کنند! جذابیت این موضوع موجب شده تا اپراتور ایرانسل در ایران براى تبلیغ خدمات اینترنت (GPRS) خود ، چندى قبل نرم افزار MOVAMESSENGER را براى دانلود رایگان در سایت خود قرار دهد. این نرم افزار با فشرده سازى متون هزینه ى بسیار ناچیزى به کاربر متحمل مى کند که مى توان گفت رایگان است!

 

اما نیم باز یا نیم بوز از ٢ سال قبل شروع به فعالیت کرد که شاید کل کاربران آن در جهان به ٢٠٠ نفر هم نمى رسید! اما امروز شمار کاربران آنلاین ایرانى آن از ٣٠٠ نفر هم بیشتر تخمین زده مى شود! البته بسیارى نیز به روم ها نمى آیند و یا خیلى کم آنلاین مى شوند که با این حساب تعداد کاربران ایرانى بیشتر است. براى دانلود این برنامه مى توانید به سایت زیر مراجعه نمایید:

www.nimbuzz.com 

 

 

 qeep برنامه ى دیگرى براى چت در تلفن همراه است که روم ندارد اما امکان چت ،فتو بلاگ شخصى ، بازى بصورت آنلاین و دسترسى به همه ى کاربران آنلاین آنرا از دیگر رقبا متمایز مى سازد.براى دانلود این برنامه نیز مى توانید به سایت زیر مراجعه کنید: www.qeep.net

هایـــلایـــــت هــــا : mobile - موبایل - download - دانلود
دوشنبه ٢ آذر ۱۳۸۸ساعت ٤:٠٦ ‎ب.ظ بود | ا. مـحـمــدنــژاد  نظرات ()
Daisypath Happy Birthday tickers