آلبوم رضا روح پور را سفارش بدهید... - کلبه ى ایرانیان

KING 37 Home 1

مژده به دوستداران رضا روح پور!

 

احتمالاً میتوانید در آینده ای نزدیک آلبوم جدید رضا روح پور را با امضای ایشان سفارش داده و سپس خریداری نمایید!


 

پی نوشت بسیار بسیار بسیار مهم :

دوستان نازنینم ، خصوصا عزیزانی که با جستجو در گوگل به این وبلاگ تشریف میارن.لطفا به تاریخ پستها توجه نمایید. بعد از یک سال عزیزان لطف می کنند و آلبوم آقای روح پور را می خواهند.به این دسته از عزیزان عرض کنم بنده زمانی شاگرد آقای روح پور بودم.به دلیل رابطه ی شاگردی-استادی خبری رو در رابطه با آلبوم مرد زخمی منتشر کردم که هر کی میخواد به من ایمیل بزنه تا با ایشون تماس بگیرم و ایشون براتون بفرسته.البته این وسط هیچ گونه سود مالی هم در جریان نبود! فقط بدلیل شاگردی!

اون زمان که این پست منتشر شد وبلاگ من رنک بالایی نداشت و به همین دلیل هم با استقبال مواجه نشد و بدون حتی یک درخواست تمام آلبوم ها به آقای روح پور تحویل داده شد.کلاس های منم تموم شده بود و دیگه ایشون رو ندیدم و خبری از ایشون و آلبومشون ندارم.

ضمنا همون زمان از ایشون شنیدم که بالاخره موفق شدند این آلبوم رو به شرکت فرهنگی - هنری ایران گام تحویل بدن برای انتشار.بنابراین تمام حقوق مادی و معنوی این اثر در انحصار شرکت ایران گام هستش و از اون تاریخ به بعد گمان نکنم آلبومی توسط ایشون به کسی تحویل داده شده باشه.

کل این پی نوشت رو خطاب به اون دسته از عزیزانی عرض کردم که تازه این مطلب رو می بینن و ایمیل میدن که آلبوم میخوان و از اون جالبتر اینکه خیلی از دوستان با ناراحتی و عصبانیت توی ایمیل ها و یا کامنت ها میگن :

پس کو لینک دانلودش؟؟؟!!

دوست عزیزی به اسم آرمان که شاید بشناسم ایشون رو تاکید کردند که امتیاز به شرکت ایران گام تعلق داره! بنده هیچ گونه مسئولیتی نداشته و ندارم.حتی تنها نسخه ای که خودم دارم هم به استادم پول دادم و ازش خریدم.کاملا حلال!!

پس لطفا دیگه درخواست آلبوم نکنید که مجبور نشم هر روز بگم دوست عزیز تاریخ اون پست مال یک سال و خورده ای پیش بود! من عادت ندارم به گذشته برگردم و یا پستی رو پاک کنم.دیگه الان مجبور شدم پاسخ بلند بالایی بذارم برای همه ی دوستان!

شاد باشید و مانا

هایـــلایـــــت هــــا : رضا روح پور - مرد زخمى - ردپا - موسیقی
چهارشنبه ٢٩ دی ۱۳۸٩ساعت ۱٢:٠٥ ‎ق.ظ بود | ا. مـحـمــدنــژاد  نظرات ()
Daisypath Happy Birthday tickers