ایرانیوم یک دروغ است...IRANIUM IS A LIE - کلبه ى ایرانیان

KING 37 Home 1

 

سلام

بدون مقدمه به سراغ اصل مطلب می روم.

مدتی است که  در آمریکا فیلم کوتاهی به نام " ایرانیوم  " در حال اکران در سینماها 

است.

این فیلم سعی کرده است که چهره  ایران را بسیار خطرناک برای جهان توصیف کند.ایران را تولید کننده سلاح اتمی نامیده است و می گوید که ما ایرانی ها با این سلاح  جهان را تهدید می کنیم!

سازنده این فیلم یک اسرائیلی است و مشخص است که موضع گیری او تا چه حد مغرضانه است و تمام حرف هایی که در این فیلم آمده است دروغ محض است.

متاسفانه در این فیلم قسمتهایی از سخنان امام خمینی به بدترین شکل تحریف شده است و متاسف هستم که باید خود را هموطن " شهره آغداشلو " بدانم! کسی که صدایش در این فیلم 

شنیده می شود. به نظر من هر ایرانی با هر عقیده و تفکری ، هنگامی که این فیلم را ببیند 

ناراحت و دل شکسته خواهد شد. چرا که این فیلم " ایران ما " را برای مردم جهان به 

بدترین شکل به تصویر می کشد ودیدگاه آنها را نسبت به ما تغییر میدهد. اما شهره آغداشلو کسی که خود را هنرمند این مردم می داند به جای موضع گیری در مقابل چنین فیلمی از آن حمایت هم میکند!

آنها که خود با انواع سلاح های اتمی و غیر اتمی به جان کشورهای دنیا افتاده اند و خود را " آقای دنیا " می نامند ما را متهم به استفاده از سلاح اتمی می کنند.

خوشبختانه این فیلم حتی  توسط جنبش سبز جوانان ایرانی در آمریکا هم مورد انتقاد قرار گرفته است و این نشان می دهد که ما ایرانی ها در هر کجای دنیا که باشیم و حتی مخالف سیاست های دولتی ، باز هم یک " ایرانی " هستیم و اجازه توهین به کشورمان را نمی دهیم.

 

 

لطفاً اگر با من موافقید در نظرات همین پست امضا بگذارید.

(با تشکر از سید مصطفی آهنگرها برای روان سازی ترجمه)

Hi.

I write without any prelude.

This is a while that a short film called "Iranium" have released in cinemas in America.

This movie try to show a serious image from Iran to the world. It says Iran is a atomic weapon producer and also says we thread the world with such weapons.

The producer of this movie is Israeli and it is clear that his viewpoint is so partial and all its claims are lie strictly.

Unfortunately, some parts on Imam Khomeini have mutilated.

And I am sorry because of know myself as a mutilate of "Shohreh Aghdashloo" who her sound is heard in movie. I think every Iranian with every thought and believes, will get upset after matching this movie. because of this movie, display "our Iran" to the people of world very bad, that maybe lead to change those viewpoint to us.

But Shohreh Aghdashloo, who know herself as an artist for these people, support this movie instead of stance against it.

Who are fighting to other countries with atomic and non-atomic weapons, and are calling themselves "The world godfather", are accusing us to use atomic weapon.

Fortunately, this movie has been criticized by green movement of Iranian youth in America, and this shows that we are still an Iranian everywhere, ever in opposition with government policies, and we don't allow any libeling to our country.

 

Please sign as a comment for this post, if you are agree with me.

هایـــلایـــــت هــــا : ایرانیوم - iranium - سیاسی - انتقادی
پنجشنبه ٢۱ بهمن ۱۳۸٩ساعت ۱۱:۱۱ ‎ب.ظ بود | ا. مـحـمــدنــژاد  نظرات ()
Daisypath Happy Birthday tickers