اطلاعیه! - کلبه ى ایرانیان

KING 37 Home 1

سلام

سال گذشته مطلبی را با عنوان " وصیت نامه ی زنده یاد حسین پناهی " در کلبه ی ایرانیان منتشر نمودم و پس از مدتی یکی از مخاطبان اعلام نمود که این مطلب تکذیب شده و بنده در یک پی نوشت آن را متذکر شدم که اطلاعی از صحت آن ندارم.

بر اساس خبری از یک سایت خبری ظاهرا جعلی بودن این مطلب ثابت شده است.در ادامه خبر این سایت را می خوانیم:


مدتی قبل مطلبی طنز با عنوان «نیم متر قبر مرا کمتر عمیق کنید» در برخی از روزنامه‌ها و سایت‌ها به عنوان بخشی از وصیتنامه حسین پناهی منتشر شد، ولی به‌تازگی آنا پناهی، دختر این هنرمند با دروغ بودن این وصیت‌نامه از دوستداران آثار پدرش خواست به چنین نوشته‌های بدون منطقی توجه نکنند.

دختر پناهی گفت: «مدتی است مطلبی طنز در برخی از رسانه‌ها به عنوان وصیتنامه حسین پناهی منتشر شده که هیچ ارتباطی با این هنرمند فقید ندارد. وصیت‌نامه مذکور هیچ ارتباط و شباهتی با ساختار نوشتاری و ادبی حسین پناهی نداشته و به همین دلیل قصد داریم از مسبب اصلی انتشار آن شکایت کنیم.»

دختر حسین پناهی در ادامه افزود: «حسین پناهی آدم عجیب و غریبی نبود. او را به خاطر افکار متفاوت، معصومیت و تنهایی‌هایش دوست داشته‌ایم. اینکه عده‌ای با سوء استفاده از شخصیت هنری ایشان، احساسات دوستداران او را که کم هم نیستند به بازی بگیرند، در شان و فرهنگ و هنر ما ایرانیان نیست.»

 

لینک خبر:

http://www.khabaronline.ir/news-99272.aspx

هایـــلایـــــت هــــا : حسین پناهی - وصیت نامه - طنز - خبر
جمعه ٢٧ خرداد ۱۳٩٠ساعت ۱:٥۸ ‎ق.ظ بود | ا. مـحـمــدنــژاد  نظرات ()
Daisypath Happy Birthday tickers