دانلود یکی از برترین آنتی ویروس های موبایل - کلبه ى ایرانیان

KING 37 Home 1

یکی از دغدغه های امروز ما مطمئناً حفاظت از ابزارهای هوشمند و به تبع آن حفاظت از اطلاعات شخصی ماست که گاهاً مورد هجوم انواع کرم ها ، ویروس ها و به طور کلی بد افزارهاست.

تلفن های همراه نیز از این قاعده ی کلی مستثنا نیستند.به خصوص در میان ما ایرانی ها تلفن همراه بیش از آنکه یک تلفن همراه باشد یک ابزار همه کاره است! مثلا دوربین دیجیتال ماست و انواع عکسهای بعضا خیلی خصوصی را نیز توسط دوربین تلفن همراهمان میگیریم و در همان نیز نگهداری میکنیم!

اما بی توجه به این موضوع هستیم که ممکن است مورد هجوم انواع تروجان ها و ویروس هایی قرار بگیریم که ممکن است اطلاعات ، عکس ها و خیلی از چیزهای مهم و شخصیمان مورد سرقت گیرند.

از این رو توجه به امنیت تلفن همراهمان خصوصا اگر از انواع هوشمند باشد بسیار حائذ اهمیت است.

امروز یک نرم افزار بسیار قوی و پرکاربرد را برای دانلود به شما معرفی میکنم و در ادامه شما را با انواع خدمات مفیدش آشنا خواهم کرد.


مطمئنا آنتی ویروس های قوی بسیاری وجود دارند که در زمینه ی تلفن های همراه نیز فعالیت دارند.از این دست می توان به پک کامل امنیتی Kaspersky Mobile Security اشاره کرد که هم در زمینه  ی رایانه های شخصی و هم در زمینه ی تلفن همراه همیشه جزو بهترین ها بوده و هست.دیگر نرم افزار قوی در این زمینه نیز Eset می باشد که از جمله ی آنتی ویروس های قوی و محبوب نزد کاربران سراسر دنیا به شمار میرود.

در حال حاضر آنتی ویروس های مذکور تنها از سه طریق قابل دسترس هستند:

1- خرید آنلاین از سایت شرکت ارائه دهنده

2- دریافت فایل کرک شده

3- دانلود رایگان

آنتی ویروس های کسپر و نود برای موبایل رایگان نیستند و تنها میتوان از نمونه ی رایگان آن برای یک هفته استفاده نمود.

netqin 

اما netqin نرم افزاری استکه گرچه رایگان نیست اما پس از تمام شدن مدت رایگانش از کار نمی افتد و تنها برای بروز رسانی آن با محدودیت مواجه هستید.

این آنتی ویروس هوشمند تمامی فعالیت های گوشی شما را زیر نظر میگیرد و اجازه ی فعالیت به ویروس ها را نمی دهد.

در این لینک شما میتوانید با انتخاب نوع گوشی خود آنتی ویروس مناسب با آن را دانلود نمایید. این نرم افزار برای سه نوع سیستم عامل سیمبیان نوکیا ، اندروئید و ویندوز موبایل مناسب است.

دانلود - کلبه ی ایرانیان 

هایـــلایـــــت هــــا : download - دانلود - netqin mobile anti virus - آنتی ویروس موبایل - سیمبیان+symbian
شنبه ۱٢ شهریور ۱۳٩٠ساعت ٤:۳٢ ‎ب.ظ بود | ا. مـحـمــدنــژاد  نظرات ()
Daisypath Happy Birthday tickers