اطلاعیه ی مهم کلبه ی ایرانیان درباره ی آلبوم مرد زخمی از رضا روح پور - کلبه ى ایرانیان

KING 37 Home 1

با سلام و احترام

به اطلاع مخاطبین عزیزی که از طریق جستجو در گوگل به این وبلاگ تشریف می آورند می رسانم تاریخ پستهایی که بنده درباره ی آقای رضا روح پور و آلبوم ایشان نوشته بودم مربوط به یک سال و اندی تا دو سال پیش می باشد.

نمی دانم چه دلیلی باعث شده است که ناگهان این آلبوم مورد توجه عموم قرار گیرد ؛ چون دو سال قبل که پستهای مربوط به ایشان - زمانی که شاگردشان بودم - کسی درخواست آلبوم نمی کرد و یا از طریق جستجو در گوگل به این وبلاگ وارد نمی شد! اما مدتی است که سیل درخواست ها و کامنت ها و ایمیل های علاقمندان به آقای روح پور قرار گرفته ام! ( سیل که میگم منظور روزی یکیه!! خنده کامنت ندیده ایم دیگه!! )

به این دسته از علاقمندان یاد آور می شوم تاریخ پست ها را با دقت خوانده و با توجه به پی نوشت هایی که در پایان پستهایم نوشتم  بدانند که اولاً:

- بنده مدتهاست از آقای روح پور بی خبرم و هیچ گونه ارتباطی با ایشان در این مدت نداشتم و هیچ خبری هم از ایشان ندارم.(دوستان خبرهای مربوط به ایشان را از طریق سایت های حوزه ی موسیقی دنبال نمایند)

دوما:

- بنده هیچ نسخه ای برای فروش ندارم! فقط یک نسخه دارم که آن هم 2500 تومان پول رایج مملکت را برایش دادم و خریدم! بنابراین نه درخواست لینک دانلود نمایید و نه درخواست کپی کردن که این نه در شأن بنده است و نه در شأن شما دوست عزیز!

 

سوما :

دوستی کامنت گذاشته که حقوق این آلبوم منحصرا متعلق به شرکت فرهنگی و هنری ایران گام است! بنده هیچ کجا حرف از حقوق شخصی خودم نزده و هیچگونه تملکی درباره ی حقوق این آلبوم نداشته و ندارم. زمان انتشار این آلبوم ها هم بنده فقط اطلاع رسانی کرده بودم.اگر آن زمان کسی درخواست می کرد با خود آقای روح پور تماس میگرفت! در واقع فقط مخبر بودم نه واسط!

چهارما :

حقوق مادی و معنوی این اثر ظاهرا به شرکت فرهنگی و هنری ایران گام تعلق دارد. بنابراین با مراجعه به سایت این شرکت به نشانی http://irangaam.com از مدیران این شرکت درخواست آلبوم نمایید.

امیدوارم توضیحات کافی و وافی بوده باشد!

شاد باشید و مانا

اسماعیل محمدنژاد

هایـــلایـــــت هــــا : رضا روح پور - مرد زخمى - ردپا - موسیقی
جمعه ۱ مهر ۱۳٩٠ساعت ٥:٠۱ ‎ب.ظ بود | ا. مـحـمــدنــژاد  نظرات ()
Daisypath Happy Birthday tickers